Nakliyat Sigortaları

Ürünlerimiz

Yurt İçi Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası

Yurtiçi Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası ;

Türkiye sınırları içinde karayolunda yük taşımacılığı yapan nakliyeci firmaların, taşıdığı eşyada meydana gelebilecek zıya ve hasarda , malların kendisine teslim edildiği tarihten gönderilene teslim olunduğu tarihe kadar geçen süre içinde yükümlülüğü bulunmaktadır.
Ürününü incele

Yurt Dışı Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası

Yurtdışı Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası ;

Uluslararası karayolu taşımacılığı yapan nakliyat firmalarının yaptıkları taşımalar ile ilgili olarak , taşıyıcının yük sahibine olan sorumluluğunun sınır ve çerçevesini çizen uluslararası bir anlaşma olan CMR sözleşmesinden kaynaklanan hukuki sorumluluklarını, poliçede belirtilen şart ve limitler ile teminat altına alır.
Ürününü incele

Nakliyat Emtia Sigortası

Nakliyat Emtea Sigortası;

Sahibi bulunduğunuz malların, bir yerden diğer bir yere kara, hava ve deniz vasıtaları veya demiryolu ile nakledilmesi sırasında meydana gelebilecek çeşitli risklere karşı teminat sağlar . Ayrıca sigortalı olarak sadece emtianızın değerini değil, navlun, sigorta ücreti ve öngörülen kâr gibi bazı ek giderleriniz de teminat altına alınabilmektedir.
Ürününü incele

Nakliyat Abonman Sigortası

Nakliyat Abonman Sigortası;

Bu poliçe ile sigortacı ile sigortalının önceden anlaştığı teminat limiti, şart, fiyat ve süre çerçevesinde, yapılan tüm sevkiyatlar yükleme ihbarının zamanında yapılıp yapılmadığına bakılmaksızın teminat altındadır. Abonman poliçelerin süresi genellikle bir yıldır.
Ürününü incele

Hakkımızda

Yaşantımızın her anında hiç ummadığımız, beklenmedik kazalar hayatımızı sarsabiliyor. Mevcut birikimleriniz her zaman zararlarınızı karşılamayabilir. İşte bu nedenle karşılaşabileceğiniz zararı gidermek için gelin AREA SİGORTA olarak size destek olalım.

Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarımızdan güncel kampanyalarımızı görüntüleyebilir ve sektörümüz ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

 • / sigortaarea
 • / linkedin
 • / sigortaarea

 • Mobil Uygulamalarımız.

 • / Android Uygulama
 • / Apple Uygulama
 • İletişim

  Adres : Kozyatağı Mahallesi, Şehit İlknur Keleş Sokak No. 2 Kat. 7 Daire 14 34742 Kadıköy/İstanbul

  Whatsapp: (544) 674 7250
  Whatsapp: (533) 545 5552
  Email: info@areasigorta.com
  Website: https://www.areasigorta.com