Sorumluluk Sigortaları

Ürünlerimiz

Asansör Sorumluluk Sigortası

Asansör Sorumluluk Sigortası ;

Rsikinizi Korumanın Bir Yolu Var!

Asansör Mesleki Sorumluluk Sigortası, düzenli olarak bakıma tabi olan asansörde meydana gelebilecek bir kaza sonucu üçüncü şahısların uğrayacağı bedeni ve maddi zararları poliçede belirtilen limit dahilinde karşılayan sigorta türüdür.
Ürününü incele

Mesleki Sorumluluk Sigortası

Mesleki Sorumluluk Sigortası ;

Meslek ifası hatasız olmaz!

Kapsama alınan meslek ifası sırasında yapılan istem dışı bir davranış veya işlem sonucu, üçüncü şahıslara verilen maddi ve manevi zararların güvence altına alınmasını sağlayan ve her meslek özelinde hükümleri belirlenmiş bir sigorta çeşididir.
Ürününü incele

İşveren Sorumluluk Sigortası

İşveren Sorumluluk Sigortası;

Olmaz demeyin!

İşyerinde meydana gelebilecek iş kazalarına yönelik hukuki sorumluluk işverene aittir. İşveren Sorumluluk Sigortası, işverene bir hizmet akdi ile bağlı ve SGK'ya tabi işçiler veya bunların hak sahipleri tarafından işverenden talep edilebilecek tazminatları ve SGK'nın sağladığı yardımların üstünde ve dışında kalan tazminat taleplerini kapsamaktadır.
Ürününü incele

Makine Sorumluluk Sigortası

Makine Kırılması Sigortası;

İmal edilmiş ya da montajı yapılıp deneme dönemi tamamlanmış olan makine ve tesisatın, buhar ve gaz motorlarının, pompaların, hava kompresörlerinin çalışması sırasında hasara uğraması ya da bulundukları yerde dururken, temizlenirken, revizyonları yapılırken ve yerleri değiştirilirken beklenmedik bir etkiyle zarar görmeleri bu sigortayla güvence altına alınır.
Ürününü incele

İnşaat Sorumluluk Sigortası

İnşaat ALL Risks Sigortası;

Neden İnşaat Sigortası yaptırılmalıdır?

Müteahhit kuruluşlar için ciddi bir güvence sunmaktadır. İnşaat All Risks Sigortası, yapı malzemelerinin inşaat alanına indirilmesinden, tesisin kullanılmaya başlamasına kadar geçen süre içinde, doğa, teknik ve insan faktörlerinin neden olabileceği çok geniş bir risk yelpazesini güvence altına almaktadır.
Ürününü incele

Hakkımızda

Yaşantımızın her anında hiç ummadığımız, beklenmedik kazalar hayatımızı sarsabiliyor. Mevcut birikimleriniz her zaman zararlarınızı karşılamayabilir. İşte bu nedenle karşılaşabileceğiniz zararı gidermek için gelin AREA SİGORTA olarak size destek olalım.

Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarımızdan güncel kampanyalarımızı görüntüleyebilir ve sektörümüz ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

 • / sigortaarea
 • / linkedin
 • / sigortaarea

 • Mobil Uygulamalarımız.

 • / Android Uygulama
 • / Apple Uygulama
 • İletişim

  Adres : Kozyatağı Mahallesi, Şehit İlknur Keleş Sokak No. 2 Kat. 7 Daire 14 34742 Kadıköy/İstanbul

  Whatsapp: (544) 674 7250
  Whatsapp: (533) 545 5552
  Email: info@areasigorta.com
  Website: https://www.areasigorta.com