AreaCMS

Poliçe Görüntüleme

Şirketimiz aracılığı ile satın almış olduğunuz tüm poliçelerinizi 7/24 online olarak görüntüleyebilir ve PDF olarak indirebilirsiniz.

Muhasebe ve Raporlama

Yapılan tüm poliçeleriniz ile ilgili raporlar çekebilir, finansman ihtiyaçlarınızı analiz edebilir ve muhasebe modülü ile şirketimizle mutabakat yapabilirsiniz.

Poliçe ve Muayene Vade Takibi

Bitiş tarihlerinizi görüntüleyebilir, isterseniz araçlarınıza ait muayene tarihlerini ekleyerek sistemin size hatırlatma yapmasını sağlayabilirsiniz.

AreaCMS Yazılım

Nasıl Çalışır?

 • Kullanıcı paneline giriş nasıl yapılır?

  Şirketimizden almış olduğunuz Kullanıcı Adı ve Şifre ile web sitemiz üzerinden bireysel veya kurumsal giriş adımlarını takip ederek işlemlere başlayabilirsiniz.

  SMS onay

  Panel için gerekli bilgileri girerek Kişisel verilerin Korunması ve Aydınlatma metinlerini kabul ediyorumu işaretledikten sonra onay tuşuna basarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

  Ana Ekran

  Karşınıza gelecek ilk ekran"Ana Ekran"'dır. Bu ekran üzerinde size ait olan poliçelerinizin prim tutarlarını, araç sayılarınızı ve her ay yaptırmış olduğunuz poliçeleri grafik şeklinde görebilirsiniz. Ayrıca vadesi yaklaşan poliçeleri ve araç muayene hatırlatmaları da bu ekran üzerinde görüntülemiş olacaksınız.

  Yardım

  AreaCMS Yazılım

Daha Fazla Özellik

Poliçe Görüntüleme

Poliçelerinizi PDF olarak görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.

Poliçe Listesi

Tüm poliçelerinizi liste şeklinde görüntüleyebilir ve plaka, poliçe numarası, sigorta şirketi, tarih ve türüne göre arama yapabilirsiniz.

Araç Listesi

Şirketimiz tarafından poliçeleri kesilen tüm araçlarınızı; kapasite, araç türü, muayene tarihi vb. gibi detaylarına ulaşabilirsiniz...

Hatırlatma

Sisteme kayıtlı araçlarınızın poliçeleri ve muayene tarihlerinin bitimine 15 gün kalla size hatırlatır.

Bulut Teknolojisi

Tüm poliçeleriniz güvenli hosting firması tarafından saklanır ve 7/24 online üzerinden ulaşmanızı sağlar.

AreaMobil App

Artık poliçeleriniz parmaklarınızın ucunda... Android ve iOS uygulamamız ile poliçelerinize çok kolay ulaşabilirsiniz.