Hasar Anında Ne Yapılmalı

Hasar Anında Ne Yapılmalı

2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu uyarınca yalnızca maddi hasara yol açan trafik kazalarında tarafların kazanın oluş şeklinde anlaşmaları halinde trafik kaza tespit tutanağı kazaya karışan araçları kullanan kişilerce düzenlenecektir.
İncele

Kaza Tespit Tutanağı

Kaza Tespit Tutanağı

Günümüz koşullarında artan nüfus ile birlikte, trafiğe çıkan araç sayısı da artmış, bu da her gün yaşanan trafik kazalarını kaçınılmaz kılar. Oluşan kazalar neticesinde yaşananlar, kazazedeleri ve kazaya karışmadığı halde kaza nedeniyle trafikte saatlerce beklemek zorunda kalan kişileri..
İncele

Araç Değer Kaybı

Araç Değer Kaybı

Değer kaybı kavramı araç sahibi ve bilinçli bir vatandaş olan herkesin bilmesi gereken hukuki bir haktır. Hepimizin malumudur ki kaza yapan bir araç ne kadar iyi tamir edilmiş olursa olsun orijinaline nazaran piyasadaki değeri düşmektedir. İşte bu kaybolan araç değerini karşılayabilmek amacıyla oluşturulmuş...
İncele

Ürünlere Göre Hasar İşlemleri

Ürünlere Göre Hasar İşlemleri

Tüm hasar işlemleri ile ilgili detayları sayfalarımıda bulabilirsiniz...
İncele

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Yangın sigortasında ek sözleşme ile teminat kapsamına alınacak riskler nelerdir? Sözleşme süresi içinde menfaat sahibinin değişmesi halinde sigorta poliçesinin durumu ne olur? Sigortalının ölümü halinde, yangın sigortası poliçesinin durumu ne olur?
İncele

Hakkımızda

Yaşantımızın her anında hiç ummadığımız, beklenmedik kazalar hayatımızı sarsabiliyor. Mevcut birikimleriniz her zaman zararlarınızı karşılamayabilir. İşte bu nedenle karşılaşabileceğiniz zararı gidermek için gelin AREA SİGORTA olarak size destek olalım.

Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarımızdan güncel kampanyalarımızı görüntüleyebilir ve sektörümüz ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

 • / sigortaarea
 • / linkedin
 • / sigortaarea

 • Mobil Uygulamalarımız.

 • / Android Uygulama
 • / Apple Uygulama
 • İletişim

  Adres : Kozyatağı Mahallesi, Şehit İlknur Keleş Sokak No. 2 Kat. 7 Daire 14 34742 Kadıköy/İstanbul

  Whatsapp: (544) 674 7250
  Whatsapp: (533) 545 5552
  Email: info@areasigorta.com
  Website: https://www.areasigorta.com