Yangın Sigortaları

Ürünlerimiz

Eczane Paket Sigortası

Eczane Paket Sigortası ;

Eczaneler faaliyet konuları nedeni ile tüm işyerlerinin maruz kalabilecekleri tehlikelerin yanında kendilerine özel tehlikeler ile karşıya kalabilmektedir. Özelikle içeride bulunan ilaçların gerçekleşecek herhangi bir riziko karşısında kullanılamaz hale gelmeleri ciddi bir maddi yükümlülük ortaya çıkarabilecektir.
Ürününü incele

Otel Paket Sigortası

Otel Paket Sigortası ;

Otelinizin hizmet kalitesini yükseltmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak için çok çalıştığınızı biliyoruz.Tüm uğraşlarınızın,öngörülemeyen riskler yüzünden bir anda yok olmasını istemediğinizi de… Gelin siz de OTEL PAKET SİGORTASI yaptırın, sektörün ihtiyaçlarına yönelik kapsamlı teminatlar ile otelinizi güvence altına alın.
Ürününü incele

İşyeri Yangın Paket Sigortası

İşyeri Yangın Sigortası;

İşyeri paket sigortasının yapılması işyerinde oluşacak problemlere karşı ticari işletmenin garanti altına alınması açısından değerlendirilir.İşyeri paket sigortası yapılarak öncelikle işyeri binasının ardından ise işyerinde bulunan kıymetli eşyaların, demirbaşların, güvence altına alınması gerçekleştirilir.
Ürününü incele

Emniyeti Suistimal Sigortası

Emniyeti Suistimal Sigortası;

Keşke dememek için...

Sigortalının emrinde ve hizmetinde çalıştırdığı bordroya kayıtlı kişi veya kişilerin sigortalıya ait para ve kıymetli evrakını veya para ile ölçülebilen mallarını çalmak, zimmetine geçirmek, hile ve dolandırıcılık veya sahtekârlık yolu ile bunlara sahip olmak suretiyle yapacakları emniyeti suiistimal halleri neticesinde sigortalının uğrayacağı zararı...
Ürününü incele

Elektronik Cihaz Sigortası

Elektronik Cihaz Sigortası;

"Kırılmaz, bozulmaz" demeyin; işinizi garantiye alın

Elektronik Cihaz Sigortası elektronik cihazların deneme devresinin tamamlanmasını takiben; Normal çalışır halde iken, aynı iş yerinde temizleme, revizyon ve/veya yer değiştirme esnasında, önceden bilinmeyen ani ve beklenmedik her türlü sebepten doğan ziya ve hasarların gerektirdiği tamirat ve ikame masraflarını teminat altına alır.
Ürününü incele

Hakkımızda

Yaşantımızın her anında hiç ummadığımız, beklenmedik kazalar hayatımızı sarsabiliyor. Mevcut birikimleriniz her zaman zararlarınızı karşılamayabilir. İşte bu nedenle karşılaşabileceğiniz zararı gidermek için gelin AREA SİGORTA olarak size destek olalım.

Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarımızdan güncel kampanyalarımızı görüntüleyebilir ve sektörümüz ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

 • / sigortaarea
 • / linkedin
 • / sigortaarea

 • Mobil Uygulamalarımız.

 • / Android Uygulama
 • / Apple Uygulama
 • İletişim

  Adres : Kozyatağı Mahallesi, Şehit İlknur Keleş Sokak No. 2 Kat. 7 Daire 14 34742 Kadıköy/İstanbul

  Whatsapp: (544) 674 7250
  Whatsapp: (533) 545 5552
  Email: info@areasigorta.com
  Website: https://www.areasigorta.com