Araç Sigortaları

Ürünlerimiz

Kasko Sigortası

Kasko;

Aracınızı Korumanın Bir Yolu Var!

Kasko Sigortası; aracı, aşağıda yazılı tehlikelerin biri veya birkaçına karşı teminat altına alır. Poliçede belirtilmeleri koşuluyla, aracın standardının dışında yer alan her türlü aksesuar ve ses, iletişim, görüntü cihazları da sigorta kapsamı içindedir.
Ürününü incele

Trafik Sigortası

Trafik;

Trafik sigortası olmadan trafiğe çıkmayın!

Sigortacı, poliçede tanımlanan motorlu aracın işletilmesi sırasında, üçüncü şahısların ölümüne veya yaralanmasına veya bir şeyin zarara uğramasına sebebiyet vermiş olmasından dolayı, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununa göre sigortalıya düşen hukuki sorumluluk çerçevesinde bu Genel Şartlarda içeriği belirlenmiş tazminatlara ilişkin talepleri...
Ürününü incele

Zorunlu Koltuk Sigortası

Zorunlu Koltuk Sigortası;

Karayolu Yolcu Taşımacılık Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

Bu sigorta, yurtiçi ve uluslararası yolcu taşımacılığı kapsamında seyahat eden yolcuları, sürücüleri ve yardımcılarını, taşımacılık hizmetinin başlangıcından bitimine kadar geçen seyahat süresi içinde, duraklamalar da dahil olmak üzere, maruz kalacakları her türlü kazaların neticelerine karşı aşağıdaki şartlar çerçevesinde teminat altına alır.
Ürününü incele

İhtiyari Koltuk Sigortası

İhtiyari Koltuk Sigortası;

İhtiyari Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

İşbu police ile personel/öğrenci servis taşımacılığı sözleşmesi kapsamında poliçede detayları yazılı araçta bulunan sürücü ve yolcuların; yolculuk esnasında, park halinde araçta bulundukları sırada, araca binip inerken kazaya karışması durumunda ve yol kenarında araç bozulmaları esnasında karşılaşabilecekleri kaza riskleri güvence altına alınmıştır.
Ürününü incele

Yeşil Kart Sigortası

Yeşil Kart Sigortası;

Neden Yeşil Kart Sigortası yaptırılmalıdır?

Yeşil Kart, Yeşil Kart Sistemine üye ülkelerde geçerli olmak üzere düzenlenen, Uluslararası Motorlu Taşıt Sigorta Kartıdır. Trafik sigortasının eki niteliğinde olan Yeşil Kart, kazanın meydana geldiği ülkede yapılması zorunlu olan Motorlu Taşıt Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortasına(Trafik Sigortası) eşdeğer bir belgedir.
Ürününü incele

Excess Sigortası

(Excess) İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası;

Limitinizin yetmediği yerde excess var!

Mevcutta sahip olduğunuz sorumluluk poliçelerinin limitlerini artırır. Artan limit (excess) poliçesinden farkı, mevcut poliçelerinizden farklı ve daha geniş şartlar ile teminat sağlayabilme seçeneğidir. Bu geniş teminat, mevcut poliçeniz tarafından karşılanmayan şart veya limitleri içerebilir, mevcut sorumluluk teminatınız bittiğinde o poliçenin yerini alabilir.
Ürününü incele

Filo Kasko Sigortası

Filo Kasko & Trafik ;

Neden Filo Kasko & Trafik ?

Çok sayıda araca sahip olan kuruluşlar filo kasko sigortası yaptırmaktadır. Bunun için sigorta şirketleri çok deneyimli bir ekiple risk değerlendirmesi yaparlar ve en uygun filo kasko sigortası teklifi hazırlarlar.Filo yönetimi en uygun sigorta poliçesinin satın alınması ile başlar ve bu sigorta poliçesinin şartlarının ve...
Ürününü incele

Çekici Sorumluluk Sigortası

Taşıyıcı Sorumluluk Sigortası;

Taşıyıcı sorumluluk sigortası nedir?

Yurtiçi Taşıyıcı Sorumluluk Sigortaları; Türkiye sınırları dâhilinde karayolu ile yük taşımacılığı yapan nakliyeci firmaların kendilerine ait ve/veya kiraladıkları araçlarla taşıma hizmeti verdikleri müşterilerine ait emtiayı taşırken, teminat kapsamındaki bir rizikonun gerçekleşmesi sonucunda doğan yasal sorumlulukların poliçede...
Ürününü incele

Hakkımızda

Yaşantımızın her anında hiç ummadığımız, beklenmedik kazalar hayatımızı sarsabiliyor. Mevcut birikimleriniz her zaman zararlarınızı karşılamayabilir. İşte bu nedenle karşılaşabileceğiniz zararı gidermek için gelin AREA SİGORTA olarak size destek olalım.

Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarımızdan güncel kampanyalarımızı görüntüleyebilir ve sektörümüz ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

 • / sigortaarea
 • / linkedin
 • / sigortaarea

 • Mobil Uygulamalarımız.

 • / Android Uygulama
 • / Apple Uygulama
 • İletişim

  Adres : Kozyatağı Mahallesi, Şehit İlknur Keleş Sokak No. 2 Kat. 7 Daire 14 34742 Kadıköy/İstanbul

  Whatsapp: (544) 674 7250
  Whatsapp: (533) 545 5552
  Email: info@areasigorta.com
  Website: https://www.areasigorta.com